Filmy

Uwieczniamy emocje

Klaudia i Robert

Ten dzień spędziliśmy na rynku starego miasta, gdzie o wschodzie słońca mieliśmy możliwość zrealizowania ujęć bez publiczności, następnie zahaczyliśmy o Łazienki Królewskie, gdzie w scenerii leśnej dokończyliśmy ujęcia.

Joanna i Marcin

Pamietam, jak wyjeżdzaliśmy do nich, pogoda nie zachęcała do ślubu plenerowego by świętować pod gołym niebem. Przed samą ceremonią pogoda rozpogodziło się, ślub się odbył pod gołym niebem tak jak planowali. Pogodowa aura jak i ta prowadzona przez DJ, pozostała gorąca już do końca dnia.

» zobacz film

Angelika i Paweł

Ich ślub, nie opiszą żadne słowa. Przemowy i listy, które do siebie kierowali, były tak emocjonujące, że wywoływały ciarki na naszych plecach, wzruszenie gości. To było jedno z tych wesel, gdzie, zamiast realizować nagranie, chcieliśmy bawić się
z fantastycznymi gośćmi oraz Nimi.

» zobacz film

Adrianna i Piotr

Piotrek, który również jest filmowcem ślubnym zapytał czy zrealizujemy jego ślub. Zgodziliśmy się, ale od początku, aż do oddania projektu czuliśmy lekki dreszczyk emocji. Koniec, końców Piotrek wraz
z Adrianną utwierdzili nas w przekonaniu, że to była ich najlepsza decyzja!

» zobacz film

Ola i Patryk

Z Olą i Patrykiem zobaczyliśmy się po raz pierwszy w dniu ślubu. Patryk, przystojny i totalnie wyluzowany facet. Ola, jak modelka o cudownym uśmiechu, który nie schodził jej z twarzy. Gdy założyła suknię wyglądała jak z okładki Vogue, nie mogliśmy się napatrzeć!

» zobacz film

Weronika i Bartosz

Weronika i Bartosz, niezwykle spokojna i skromna para. Przez całe dzień byli wpatrzeni w siebie,
a obecność dwóch operatorów nie była dla nich krępująca, przez co mogliśmy czuć się swobodnie
i realizować to co potrafimy najlepiej.
Uwieczniać emocje!

» zobacz film

Monika i Marek

Sobotnie popołudnie, piękny zachód słońca nad jeziorem Zegrzyńskim. Czego chcieć więcej? Monice i Markowi w tym dniu na pewno nie brakowało niczego! Szampańska zabawa, przyjęcie nad samym jeziorem. Zobaczcie, co tam się działo!

» zobacz film

Małgosia i Robert

Dzisiaj dzielimy się z Wami filmem pary, którą niewątpliwie zapamiętamy na dłużej. Małgosia i Robert. Dwójka życzliwych i przemiłych ludzi, z którymi od razu złapaliśmy wspólny język! Dzięki nim cały dzień spędziliśmy w fantastycznej atmosferze i staliśmy się częścią ich wielkiego dnia!

» zobacz film

Adrianna i Maciej

Maciej założyciel własnego klubu piłkarskiego i zagorzały fan piłki nożnej. Piękna Adrianna przedstawiła się jako charyzmatyczna business woman prowadząca własne biuro architektoniczne. Ceremonia ślubna w pięknym drewnianym kościele. Całość dopełniła dobra zabawa, a prezent, jaki zaprezentowali ich przyjaciele

» zobacz film

Daria i Błażej

Przedślubny harmider to chyba nieodłączny element każdych przygotowań. Oni byli tak zabiegani, że nie nadążaliśmy zmieniać kadrów. Daria i Błażej, bo to właśnie o nich mowa, byli mocno skrępowani obecnością dwóch operatorów. Gdy przyszedł czas zabawy, tam się odpalili!

» zobacz film

Małgosia i Michał

Całe nagranie zaczęliśmy od ceremonii ślubnej, oni bardzo nieśmiali, wspólnie przysięgali sobie miłość wierność i uczciwość małżeńską. To co zobaczyliśmy później, to był totalny odlot. To był fantastyczny dzień i wieczór, ponieważ materiał robił się sam!

» zobacz film

Małgosia i Rafał

Szum drzew, śpiewy ptaków, okolica poza miastem, tak zaczął sobotni poranek. Ceremonia ślubna odbyła się poza murami kościoła. Zaraz po ceremonii, udaliśmy się na krótką sesję do lasu otaczającego kościół. Ten dzień zapamiętaliśmy jako pełny ciepła i radości, pozytywnej energii i luzu

» zobacz film

Natalia i Mateusz

Natalia swoim uśmiechem zarażała wszystkich! To był jej sposób na pozbycie się przedślubnego stresu. Z kolei Mateusz swój stres rozładowywał grając na konsoli wraz ze świadkiem Jankiem. Później już tylko formalności i zabawa do białego rana

» zobacz film

Natalia i Paweł

Upalne sierpniowe popołudnie, Kościół św. Anny i Oni, podkręcający temperaturę jeszcze bardziej. Po hucznej ceremonii przyszedł czas na zabawę a wraz z nią burza, która swoim przyjemnym wiatrem ochłodziła uplany dzień.

» zobacz film

Martyna i Mateusz

Wypowiedziane przez księdza słowa, które możecie usłyszeć na początku filmu powinny być puentą każdej ceremonii ślubnej! A teraz zobaczcie jaki obraz stworzyliśmy.

» zobacz film

Ania i Grzesiek

Szalona zabawa. Doskonali tancerze. Właśnie tak, bawili się wraz gośćmi Ania i Grzegorz. Prosto z Podlasia! bo właśnie tam odbywała się ta fantastyczna impreza.

» zobacz film

Paulina i Piotr

4 lipca byliśmy świadkami najważniejszego dnia w ich życiu. Są niesamowici, emocjonalni i przemili a praca z nimi to czysta przyjemność.

» zobacz film

Aleksandra i Bartosz

Ola i Bartosz w romantycznych chwilach. Wspaniały ślub, przepiękny kościół, styl rustykalny sali weselnej - było tak jak być powinno!

» zobacz film

Martyna i Mateusz

Kolejna wspaniała para z którą mieliśmy przyjemność współpracować. Martyna i Mateusz, zobaczcie jeden z najważniejszych dni w ich życiu!

» zobacz film

Karolina i Adam

Sierpniowe popołudnie, Stare Miasto i ponad 500-letni kościół. Tak zaczęła się nowa droga życia pewnej pary. Zobaczcie obrazy i dźwięki, jakie uchwyciliśmy tego dnia.

» zobacz film
Chcesz zobaczyć więcej
naszych realizacji?
Zobacz więcej »

Link przenosi do naszego profilu na facebooku