Filmy

Uwieczniamy emocje

Klaudia i Robert

Ten dzień spędziliśmy na rynku starego miasta, gdzie o wschodzie słońca mieliśmy możliwość zrealizowania ujęć bez publiczności, następnie zahaczyliśmy o Łazienki Królewskie, gdzie w scenerii leśnej dokończyliśmy ujęcia.

Natalia i Mateusz

Natalia swoim uśmiechem zarażała wszystkich! To był jej sposób na pozbycie się przedślubnego stresu. Z kolei Mateusz swój stres rozładowywał grając na konsoli wraz ze świadkiem Jankiem. Później już tylko formalności i zabawa do białego rana

» zobacz film

Natalia i Paweł

Upalne sierpniowe popołudnie, Kościół św. Anny i Oni, podkręcający temperaturę jeszcze bardziej. Po hucznej ceremonii przyszedł czas na zabawę a wraz z nią burza, która swoim przyjemnym wiatrem ochłodziła uplany dzień.

» zobacz film

Martyna i Mateusz

Wypowiedziane przez księdza słowa, które możecie usłyszeć na początku filmu powinny być puentą każdej ceremonii ślubnej! A teraz zobaczcie jaki obraz stworzyliśmy.

» zobacz film

Ania i Grzesiek

Szalona zabawa. Doskonali tancerze. Właśnie tak, bawili się wraz gośćmi Ania i Grzegorz. Prosto z Podlasia! bo właśnie tam odbywała się ta fantastyczna impreza.

» zobacz film

Paulina i Piotr

4 lipca byliśmy świadkami najważniejszego dnia w ich życiu. Są niesamowici, emocjonalni i przemili a praca z nimi to czysta przyjemność.

» zobacz film

Aleksandra i Bartosz

Ola i Bartosz w romantycznych chwilach. Wspaniały ślub, przepiękny kościół, styl rustykalny sali weselnej - było tak jak być powinno!

» zobacz film

Martyna i Mateusz

Kolejna wspaniała para z którą mieliśmy przyjemność współpracować. Martyna i Mateusz, zobaczcie jeden z najważniejszych dni w ich życiu!

» zobacz film

Karolina i Adam

Sierpniowe popołudnie, Stare Miasto i ponad 500-letni kościół. Tak zaczęła się nowa droga życia pewnej pary. Zobaczcie obrazy i dźwięki, jakie uchwyciliśmy tego dnia.

» zobacz film

Iza i Przemysław

Magiczny dzień Izabeli i Przemysława uchwycona w trzy minutowym skrócie!

» zobacz film
Chcesz zobaczyć więcej
naszych realizacji?
Zobacz więcej »

Link przenosi do naszego profilu na facebooku